Hrvatska uvjerljivom predstavom protiv Španjolske do nove pobjede

Nakon dramatične pobjede protiv Ukrajine, naši odbojkaši su danas protiv Španjolske na Europskom prvenstvu upisali novu pobjedu. Bila je to uvjerljiva predstava te je Hrvatska došla do pobjede u tri sigurna seta.

U prvom setu egal je trajao do rezultata 17:17. Do kraja seta Hrvatska je ispustila samo dva poena i s 25:19 povela u meču.

Nastavila je Hrvatska na valu prvog seta pa su u nastavak ušli s četiri poena u nizu. Ta prednost se održavala kroz cijeli set pa je na kraju s 25:20 Hrvatska povela s 2-0 u setovima.

Nisu naši odbojkaši dopustili da se meč kompletira, već su u trećem setu s 25:22 dovršili posao. Novom pobjedom šanse Hrvatske za prolazak dalje su dodatno narasle, a do kraja turnira igraju s Bugarskom i Slovenijom.