Hrvatska ženska reprezentacija poražena od Finske (VIDEO)

U petak popodne je Hrvatska ženska reprezentacija odigrala susret Lige nacija u gostima protiv Finske. Momčad Nenada Gračana je bila veliki autsajder u ovom susretu te nisu uspjeli prirediti iznenađene.

Nakon šest minuta je Finska došla u vodstvo pogotkom Linde Sallstrom te je konačni rezultat prvog dijela bio 1:0. U 65. minuti je Kristina Nevrkla loše reagirala nakon ubačaja s lijeve strane pa se lopta od njene noge odbila u mrežu Doris Bačić za 2:0. U 93. minuti je posljednji pogodak na susretu postigla Sanni Franssi za konačnih 3:0 i zasluženu pobjedu Finske.

Finska je ovom pobjedom nastavila svoj stopostotni niz u Ligi nacija; nakon tri kola imaju devet bodova uz +8 gol razliku te su prva momčad u grupi. S druge strane, Hrvatska je trećeplasirana ekipa u skupini sa tri boda. Ove dvije momčadi će se ponovno obračunati u utorak kada je Hrvatska domaćin.

Izvor: MAXSport