Inter jedva stigao do boda u završnici susreta

Bogat dan u talijanskoj Serie A zaključen je večerašnjim dvobojem Monze i Intera koji je završen podjelom bodova u samoj završnici susreta.

Prvih 80 minuta gotovo da nismo vidjeli ništa od nogometa te je utakmica sličila na onu Šibenika i Varaždina, ali bez lošeg suđenja u glavnoj ulozi. U 81. je minuti Monza krenula u jedan napad po desnoj strani, loptu je u šesnaesterac ubacio Armando Izzo, a Dany Mota sjajno skočio i pogodio glavom s 10-ak metara za domaće vodstvo 1:0.

Nerazzuri, koji su do ovog gostovanja imali sasvim ugodnih 25 kilometara vožnje, pošto su poto krenuli po izjednačenje i do njega došli u 88. minuti iz svog jedinog udarca u okvir gola protivnika. Prizemnu loptu s lijeve je strane na peterac poslao Carlos Augusto, a Denzel Dumfries natrčao na nju i pospremio ju u mrežu za konačnih 1:1.

Treći je ovo remi Monze ove sezone, a uz to je upisala i jedan poraz, dok Inter na svome kontu sada ima osam bodova.