Inter siguran, Badelj slavio u gostima

Nakon uzbudljiva dva susreta na otvaranju 2. kola Serie A, večernji dvoboji nisu nam donijeli previše razloga za ostati zaljepljeni uz televizore.

Inter je u susretu u kojem je dominirao posjedom i prigodama na Giuseppe Meazzi s 2:0 svladao Lecce. Poveli su domaćini već u 5. minuti pogotkom glavom Mattea Darmiana, a posao je u 68. minuti iz kaznenog udarca dovršio Hakan Çalhanoğlu. Ovo je bila 29. pobjeda Intera u međusobnim dvobojima u Serie A, te su time Nerazzuri momčad koja je Lecce najviše puta savladala kroz povijest ovog natjecanja.

U drugom večerašnjem susretu, koji nije obilovao dobrim nogometom, Genoa je s minimalnih 1:0 slavila kod Monze pogotkom novopridošlog Andree Pinamontija u sedmoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena. Kapetan Genoe Milan Badelj iz igre je izašao u 62. minuti, odigravši dobar susret do tada.