Ivan Dodig ostao bez finala US Opena

Svoj meč polufinala US Opena danas je igrao Ivan Dodig. On je u paru s Amerikancom Austinom Krajicekom igrao protiv britansko-američke kombinacije Ram/Salisbury. Nakon tri seta i velike borbe, Dodig i Krajicek na kraju su poraženi.

U prvom setu egal je trajao do rezultata 5:5. Tada su Dodig i Krajicek po prvi puta u meču izgubili svoj početni udarac te su Ram i Salisbury s dva gema u nizu uzeli set.

Dodig i Krajicek su u drugom setu dignuli razinu igre brzo izjednačili stvari. Kod rezultata 3:3 su osvojili tri gema u nizu i odveli meč u odlučujući set.

Tamo su Ram i Salisbury odlično krenuli i pobjegli na vodstvo 3:0. Tu prednost su držali do kraja meča te su sa 6:3 osigurali prolazak u finale.

U finalu ih čeka dvoboj protiv šestih nositelja Bopanne i Ebdena koji su u dva seta slavili protiv Herberta i Mahuta.