Izgubio je, ali Vitinha je protiv Barcelone odigrao odličnu utakmicu

Jučer su u Parizu igrali PSG i Barcelona. Ovo je bila prva utakmica četvrtfinala Lige prvaka, a gosti iz Španjolske su upisali 3:2 pobjedu golovima Raphinhe (x2) i Andreasa Christensena.

PSG je u prvih pet minuta drugog poluvremena došao do 2:1 vodstva, a drugi pogodak je postigao Vitinha. Portugalac je odigrao vrlo dobru utakmicu, a to pokazuju i brojke:

Imao je čak 101 dodir s loptom te je pogodio 82 od 84 pokušana dodavanja (98 posto preciznost). Imao je 1/1 uspjeli dribling, tri ključna dodavanja, 5/5 duge lopte te je kreirao jednu veliku priliku.

Vitinha igra odličnu sezonu i u prvenstvu gdje kao veznjak u 25 utakmica Ligue 1 ima sedam pogodaka i četiri asistencije. Za Portugal je u kvalifikacijama za EURO samo jednom bio u prvom sastavu, ali teško će Roberto Martinez ignorirati ovakvu formu.

Izvor: Arena Sport