Joker Matija: Frigan ušao u sudačkoj nadoknadi i zabio za bod Westerloa

Westerlo je večeras na svom terenu ugostio St. Truidense u sklopu 14. kola belgijskog prvenstva. Na poluvremenu je sve izgledalo idealno za domaće koji su nakon pogotka Erica Bocata postigli dva pogotka i vodili 2:1. Međutim, Aboubakary Koita se budi u drugom poluvremenu te postiže dva pogotka. St. Truidense je u 88. minuti poveo 3:2 te je izgledalo da će Westerlo ostati na samo 10 bodova, bod više od posljednje ekipe u ligi.

Kao “joker s klupe” je u 90. minuti ušao bivši napadač Rijeke Matija Frigan i odmah napravio razliku. Hrvatu je niti minutu nakon ulaska postigao pogodak za konačnih 3:3. Loptu je do mladog napadača uputio Jordan Bos, a od Friganove lijeve noge lopta ulazi u gol.

Ovo je treći pogodak Frigana ove sezone u ligi za Westerlo u koji je došao ovo ljeto iz Rijeke za 5.5 milijuna eura. Mogao je na kraju sudačke nadoknade postići još jedan udarac, ali njegov udarac glavom nakon ubačaja iz prekida nije bio precizan.