Juventus s igračem manje remizirao s Empolijem

Nogometaši Juventusa nisu uspjeli slaviti u 8. susretu zaredom. Na Allianz Stadionu u Torinu remizirali su s Empolijem 1:1.

Susret nije mogao gore početi za Juve, s obzirom da su već od 18. minute morali igrati s igračem manje. Poljak Arkadiusz Milik zbog grubog prekršaja zaradio je izravni crveni karton.

Na poluvrijeme se otišlo s 0:0, a nakon samo pet minuta nastavka domaćini su poveli. Dušan Vlahović najbolje se snašao nakon jednog kornera te zabio za 1:0 i svoj 12. pogodak sezone.

Ipak, Juve nije izdržao s igračem manje. Tommaso Baldanzi u 70. minuti lijepo je izvana pogodio za 1:1 i remi u Torinu.

Juventus je ovim remijem stigao na 53 boda, dva više od Intera, ali momčad iz Milana ima i dvije utakmice manje.