VIDEO Juventus uvjerljiv kod Verone

Nogometaši Juventusa stigli su večeras do uvjerljive pobjede na gostovanju kod Verone te tako zaključili 2. kolo Serie A.

Bianconeri nisu odigrali napadački spektakularnu utakmicu, ali bili su izrazito efikasni u realizaciji svojih prigoda te klasičnim Mottaballom stigli do šeste pobjede nad Veronom u posljednjih sedam međusobnih dvoboja. Nakon što im je prvi pogodak u 16. minuti poništen zbog zaleđa, Juventus je poveo u 28. pogotkom Dušana Vlahovića, a deset minuta kasnije vodstvo je udvostručeno pogotkom Nicole Savone, dok je konačnih 3:0 postavio Vlahović iz kaznenog udarca u 53. minuti.

U ranijem današnjem susretu, unatoč nešto više napadačkijoj igri obaju sastava, Cagliari i Como odigrali su 1:1.