Karoglan: Radili smo jednu stvar na treningu i onda tako primimo gol

Dinamo je u najvećem hrvatskom derbiju u 28. kolu SuperSport HNL-a pobijedio Hajduk 1:0 sjajnim golom Brune Petkovića u 38. minuti.

Dinamo ovom pobjedom ima dva boda više od Hajduka na tablici i utakmicu manje, dok za Rijekom zaostaje pet bodova također uz utakmicu manje. Trener Hajduka Mislav Karoglan je za MaxSport izjavio:

Jako težak poraz, čestitke Dinamu na pobjedi, ne mogu reći zasluženoj. U prvom poluvremenu smo imali šanse, ali u drugom smo imali neke velike prilike koje smo morali realizirati. Nekada se derbi lomio na jednu polupriliku, a mi smi imali pet velikih prilika i nismo zabili, onda zaslužiš izgubiti.

Cijeli tjedan smo radili na tome da nam se Baturina i Petković ne dovedu u situaciju da primaju loptu leđima prema golu i onda se okreću, a onda primimo gol na tome.

Sudac? Uzeo je taj kriterij, meni je to za derbi meko i previše priče, ali ne mogu reći da je čovjek nešto pogriješio.