Kolo Muani zapaprio bivšem klubu i doveo PSG do pobjede

Posljednju utakmicu subotnjeg programa francuske Ligue 1 odigrali su PSG i Nantes. Uoči susreta, PSG je imao impresivan niz od sedam uzastopnih pobjeda. U zanimljivoj utakmici, PSG je pred sami kraj utakmice došao do 2:1 pobjede.

Prvo poluvrijeme prošlo je bez većih uzbuđenja sve do 41. minute kada PSG dolazi do vodstva. Tada se Bradley Barcola izborio za prostor i sjajno pogodio za vodstvo Parižana.

Uspio je Nantes izjednačiti u 55. minuti. Mostafa Mohamed je bio najviši nakon kornera i neobranjivo pogodio za 1:1. PSG je tada ponovno preuzeo inicijativu, ali ponovno je to bilo jalovo.

Ipak, uspio je PSG doći do pobjede u 83. minuti. Tada je Randal Kolo Muani dočekao odbijanac u kaznenom prostoru i zagorčao sudbinu svojem bivšem klubu.

Uspio je tako PSG dodatno produljiti svoj niz i vratiti prednost na vrhu na šest bodova ispred Monaca. Nantes je ostao na 18 bodova. U drugoj utakmici odigranoj danas, Monaco je na gostovanju svladao Rennes 1:2 i tako došao do svog 30. boda ove sezone.