Komentator utakmice Bosne i Hercegovine rekao gledateljima da su mogli raditi nešto pametnije

Bosna i Hercegovina je upisala najteži domaći poraz u povijesti reprezentacije u utakmici kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2024. protiv Portugala.

Portugal je već nakon prvog poluvremena vodio 5:0, a na početku drugog poluvremena je komentator BHRT-a, Igor Kristić, gledatelje pozdravio s ovim riječima:

“Poštovani gledaoci za sve vas koji niste imali ništa pametnije raditi pa ste ostali s nama gledati drugo poluvrijeme…”

Nije to prvi put da je Kristić direktan u svojim prijenosima pa je tako i nakon poraza BIH protiv Luksemburga izjavio:

“I to je kraj ove patnje. Već smo dovoljno govorili i kudili sve. Neću dužiti više, reći ću samo: Bruka i sramota. Doviđenja.”

BIH je trenutno pretposljednja ekipa grupe J iza Portugala, Slovačke, Luksemburga i Islanda.