Kralj Ligue 1: Mbappé postigao hat-trick u pobjedi PSG-a koji je zauzeo vrh tablice

PSG je danas igrao u gostima kod Stade Reimsa. Gosti su poveli već u 3. minuti kada je Kylian Mbappé zabio pogodak na asistenciju Dembelea. Do kraja prvog dijela je Reims bio opasnija momčad, ali Donnarumma i obrana PSG-a su bili na razini pa je poluvrijeme završilo 0:1.

U drugom poluvremenu je PSG riješio pitanje pobjednika. Mbappé je zabio dodatna dva pogotka za konačnih 0:3 i slavlje momčadi iz Pariza. Francuz je tako utakmicu završio s hat-trickom te je odigrao savršenu utakmicu: uputio je čak 9 udaraca, imao 3/4 driblinga te jedno ključno dodavanje.

PSG je ovom pobjedom prestigao Nicu i zauzeo prvo mjesto na tablici; imaju 27 bodova iz 12 odigranih utakmica. Nica ima bod manje od Parižana.