Kramarić odigrao cijeli susret u remiju Hoffenheima

Hoffenheim našeg Andreja Kramarića je u 12. kolu njemačke Bundeslige na domaćem terenu remizirao s Mainzom rezultatom 1:1. Gosti su poveli u 39. minuti golom Marca Richtera, dok je za Hoffenheim izjednačujući pogodak postigao Robert Skov devet minuta kasnije.

Mainz je u 68. minuti imao veliku priliku ponovno doći do prednosti, ali Aymen Barkok nije realizirao kazneni udarac kojeg mu je sjajno obranio vratar Oliver Baumann. Kramarić je odigrao cijeli susret za domaći sastav, upisao je četiri ključna dodavanja, ali nijedno od njih na kraju nije rezultiralo asistencijom.

Hoffenheim je ovim remijem ostao na šestom mjestu ljestvice, posljednjem koje vodi u europska natjecanja. Mainz je pak ostao na tek jednoj pobjedi u ovoj sezoni što im je trenutno dovoljno za 16. mjesto.

U ranijem terminu skromnu su predstavu pružili Heidenheim i Bochum koji su remizirali rezultatom 0:0.