Kulenović: “Meni osobno kao zagrebačkom dečku nema dalje od ovoga”

Nakon Rijeke koja je u polufinalu SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa svladala Lokomotivu, sada smo dobili i drugog finalista. Dinamo je na Poljudu po drugi put u svega nekoliko dana svladao Hajduk 1:0.

Ovaj put strijelac je bio Sandro Kulenović u 15. minuti, a nakon uzbudljive utakmice upravo je on podijelio svoje dojmove za MaxSport.

Ovo je vrlo važna pobjeda, druga u nizu na Poljudu. Imali smo turbulentnu sezonu, s ovim pobjedama dokazali smo sebi i navijačima da smo pravi kada smo najbitnije. Znamo koliko je teško igrati derbi na Poljudu, idemo po duplu krunu

Strijelac jedinog pogotka na utakmici imao je još nekoliko izglednih prilika…

Izdominirali smo prvo poluvrijeme, ja sam imao četiri prilike, trebali smo zabiti i još koji gol. U drugom poluvremenu smo se trebali malo braniti, to nam je i uspjelo.