Labrović: Bili smo bolji od Dinama

Dinamo je u derbiju 33. kola SuperSport HNL-a sinoć na Rujevici pobijedio Rijeku 2:1 i pobjegao joj na četiri boda tri kola prije kraja prvenstva. Rijeka je povela golom Marka Pjace iz penala u 50. minuti, a Dinamo je do pobjede došao golčinom Brune Petkovića u 75. i lijepim golom Arbera Hoxhe u 89. minuti.

Nakon teškog poraza, kapetan Rijeke Nediljko Labrović je u razgovoru za Radio Rijeka podijelio svoja razmišljanja.

Razočarani smo mi igrači, dominirali smo cijelu utakmicu, bili smo bolji, kvalitetniji, ali rezultat to ne pokazuje. Dok postoji matematička šansa, nećemo odustati, a tu je i Kup. Majstorija Petkovića, pa je i Hoxha jako dobro pogodio, bili su mirniji, takvi protivnici znaju iskoristiti prostor, a mi smo trebali biti mirniji u nekim situacijama. No treba biti ponosan na sve što smo napravili i kako smo igrali jučer.