Lazio slavio u gostima kod Napolija

Nakon što je u jučerašnjem derbiju Milan slavio u gostima kod Rome, danas je Lazio u gostima svladao aktualnog prvaka Napoli s 1:2.

Prvi gol na utakmici zabio je Luis Alberto u 30. minuti. Nakon asistencije Felipe Andersona lijepo je reagirao doveo Rimljane u vodstvo. Samo dvije minute kasnije Piotr Zielinski vraća stvari na početak.

Pobjedu gostima donio je novopridošli Daichi Kamada. On je u 52. minuti mirno zabio nakon još jedne asistencije Andersona. Napoli je nakon toga napadao, ali nisu uspjeli probiti Lazio.

U ostalim utakmicama dana nije bilo velikih iznenađenja. Bologna je na domaćem terenu nakon preokreta svladala Cagliari 2:1, dok su Udinese i Frosinone odigrali bez pogodaka. Atalanta se lako s 3:0 obračunala s Monzom uz dva gola Gianluce Scamacce.