Leipzigova slovenska zvijezda srušila Union Berlin

Odigrane su dvije utakmice njemačke Bundeslige ove nedjelje u kojima smo vidjeli jedan remi i jednu pobjedu gostiju. Remizirali su Frankfurt i Koln rezultatom 1:1, dok je Leipzig slavio s 3:0 kod Union Berlina.

U prvom poluvremenu unatoč dominaciji gostiju nismo vidjeli pogodak, no u 51. minuti je Xavi Simmons sjajno pogodio za vodstvo Leipziga. Nedugo nakon toga crveni karton dobiva Kevin Volland što omogućuje gostima da još jače stisnu domaćina.

Nitko od igrača na terenu nije mogao postići gol za Leipzig, no u 75. minuti u igru ulazi Benjamin Šeško koji zabija u 85. minuti za vodstvo 2:0, a onda i u 87. na asistenciju Danija Olma za 3:0. Šešku su ovo prvi golovi za Leipzig otkako je stigao iz Salzburga.