Leko primio četiri komada od Genta, za pobjedu ne zna dva mjeseca

U pretposljednjem kolu doigravanja za Konferencijsku ligu u Belgiji, Standard Liege je kod kuće poražen od Genta 1:4. Ivan Leko tako je upisao svoj osmi poraz na klupi Standarda.

Mathias Fernandez-Pardo doveo je goste u vodstvo već u 10. minuti susreta. Ipak, Lekina momčad vraća utakmicu u egal preko Kelvina Yeboaha u 17. minuti. Tako se s 1:1 otišlo na predah.

U nastavku susreta, postojala je samo jedna momčad na terenu. Gent je s tri komada odveo utakmicu na svoj mlin. Dva puta je poentirao Laurent Depoitre, a još jednog je zabio Fernandez-Pardo.

Gent je uvjerljivo prvi u ovom doigravanju te će iduće sezone igrati playoff Konferencijske lige. S druge strane, Leko ne zna za pobjedu već 63 dana, a u ovom doigravanju ima samo pet osvojenih bodova.