Lionsi iznenadili Chiefse na otvaranju sezone

Novu NFL sezonu otvorili su branitelji naslova Kansas City Chiefsi na domaćem terenu protiv Detroit Lionsa. U dobroj utakmici Lionsi su napravili iznenađenje i došli do pobjede 21:20.

Lionsi su bolje krenuli u utakmicu i prvi postigli TD nakon dobrog hvatanja Amon-Ra St. Browna. Uspjeli su domaćini okrenuti susret do kraja poluvremena i s dva TD-a otići na predah s vodstvom.

Odmah na početku nastavka Lionsi su uspjeli izjednačiti rezultat. Nakon toga Chiefsi pogađaju dva field goala za prednost 20:14 12 minuta prije kraja.

Ključni trenutak dogodio se u idućem napadu kada David Montgomery postiže pobjednički TD. Chiefsi nisu uspjeli doći ni do FG-a i Lionsi su upisali veliku pobjedu na počeku sezone.