Liverpool i Roma do sigurnih domaćih pobjeda

Europski četvrtak zaključen je s čak osam utakmica Europske lige. U utakmici koju je sudio Igor Pajač Roma je s 4:0 razbio švicarski Servette. Liverpool je nastavio maksimalan učinak s domaćom pobjedom protiv Royale Uniona.

Roma je povela golom Romelua Lukaku u 21. minuti. Pitanje pobjednika su riješili s tri brzinska gola u drugom dijelu. Dva puta je zabio Belotti i jednom Pellegrini. U drugoj utakmici ove grupe Slavia Prag je sa 6:0 razbila Sheriff.

Liverpool je s 2:0 svladao Royale Union. Ryan Gravenberch postigao je prvijenac u dresu Liverpoola, dok je konačni rezultat postavio Diogo Jota. U drugoj utakmici ove grupe Toulouse je minimalno slavio protiv LASK-a za kojeg je 70. minuta odigrao Marin Ljubičić.

U grupi F Panathinaikos i Maccabi Haifa su odigrali bez golova, dok je Villareal minimalno slavio protiv Rennesa. Qarabag je u grupi H s 0:1 svladao Häcken, a Bayer Leverkusen je preživio gostovanje kod Moldea.