Liverpool sjajnom napadačkom izvedbom deklasirao Bournemouth

Liverpool je danas na Anfieldu dočekao Bournemouth protiv kojeg je tražio iskupljenje nakon razočaravajućeg poraza od Nottinghama. U tome je apsolutno uspio slavljem od 3-0.

Početak utakmice činio se idealnim za goste. Antoine Semenyo već je u petoj minuti zabio gol, no on je bio poništen zbog zaleđa. Redsi su se nakon toga konsolidirali i počeli prijetiti. Kepa Arrizabalaga je dobro branio, a onda je u 26. minuti napravio skupu pogrešku koju je iskoristio Luis Díaz.

Kolumbijac je dvije minute poslije zabio drugi pogodak, ovaj put na asistenciju Trent Alexander-Arnold, i time potvrdio sjajnu formu. Liverpoolovu kanonadu u prvom poluvremenu zaokružio je Darwin Núñez prekrasnim pogotkom od vratnice.

U nastavku je Liverpool nastavio sa salvom prilika, no ovaj put nisu bili toliko precizni. Isto se može reći i za goste. Rezultat se stoga nije mijenjao do kraja

Redsi nakon pet utakmica imaju 12 bodova i samo jedan primljen pogodak. Bournemouth s druge strane trenutno stoji na pet bodova.