Lokomotiva slavila u Varaždinu

U sklopu 30. kola Supersport HNL susret su odigrali Varaždin i Lokomotiva. Na Stadionu Varteks igrači iz zagrebačke Lokomotive su odnijeli pobjedu 2:0 nad Varaždincima.

Oba poluvremena su dala gledateljima po jedan gol. Lokomotiva je počela pritisak na domaće igrače i vodili su ritam cijele utakmice. Marin Šotiček je zbog ozljede napustio teren u 20. minuti, a umjesto njega je ušao Silvio Goričan koji je bio opasan po gol Varaždina. U 43. minuti je dobio loptu na krilu i zabio u suprotni kut Olivera Zelenike.

Drugo poluvrijeme Lokomotiva je započela pozitivno. Robert Mudražija je ubacio loptu, a Michele Šego je bio opasan po vlastiti gol. Ovo je ujedno bio i posljednji pogodak susreta. Varaždin je imao opasnu seriju desetak minuta, ali nisu uspijeli doći do pogotka.

Sve u svemu, rutinska pobjeda momčadi iz Ulice pjesnika koja je ovom pobjedom nastavila pohod na četvrto mjesto na tablici najvišeg hrvatskog nogometnog ranga.