Loše vijesti za Vatrene: Martin Erlić se ozlijedio u 20. minuti

Cagliari je u nedjelju u utakmici 37. kola talijanskog prvenstva u gostima sa 2:0 svladao domaći Sassuolo

Nakon prvog poluvremena bez pogodaka, gosti dolaze u vodstvo pogotkom Pratija u 71. minuti. Na 2:0 je povećao Lapadula udarcem s bijele točke u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Hrvatski nogometaš Martin Erlić je igrao za Sassuolo do 20. minute kada je zamijenjen zbog ozljede. To bi mogle biti loše vijesti za izbornika Zlatka Dalića koji sutra objavljuje popis reprezentativaca za Europsko prvenstvo.

Cagliari se zahvaljujući ovoj pobjedi pomaknuo na 14. mjesto i ima 36 bodova, dok je Sassuolo 19. s 29 bodova. Inter je već ranije osigurao naslov prvaka, ima 18 bodova više od drugoplasiranog Milana.