Marin Ljubičić dvostruki strijelac u pobjedi LASK-a

LASK je u dvoboju 29. kola austrijske Bundeslige s uvjerljivih 5:0 svladao Rapid Beč. Dvostruki strijelac bio je bivši napadač Hajduka Marin Ljubičić.

Svoj prvi pogodak Ljubičić je zabio u 31. minuti kada je sigurno realizirao kazneni udarac. Do kraja prvog dijela za domaćine su zabijali Florian Flecker i Adil Taoui.

Vodstvo je u nastavku dodatno povećao Sascha Horvath, da bi konačnih 5:0 postavio Ljubičić svojim drugim golom. Mladi Hrvat sada je na devet golova ove sezone.

Ovom pobjedom LASK se učvrstio na trećem mjestu koje vodi u kvalifikacije za Europsku ligu. Rapid je pak na šestom mjestu te mu preostaje borba za četvrtu i petu poziciju koje znače odlazak u kvalifikacije za Konferencijsku ligu.