Mikrut i Poljičak osvojili drugi uzastopni naslov na Istarskoj Rivijeri

Luka Mikrut i Mili Poljičak došli su do naslova u Opatiji pobjedom u dva seta protiv Tommasa Compagnuccija i Luigija Sorentina.

Prvi set je bio izjednačen do 4:4 kada Mikrut i Poljičak rade svoj drugi break u meču. Uspješno su odservirali za set i osvojili ga sa 6:4. Drugi set je bio jednosmjeran. Splićani su prvi break napravili kod 1:1, a Talijanima su još jednom oduzeli servis i kod 4:2. Još jednom su uspješno zatvorili set i došli do druge uzastopne titule na Istarskoj Rivijeri, a ukupno treće uzastopne kao par.

Poljičak i Mikrut su sada na 12 uzastopnih pobjeda kao par. Mikrut također ima i 12 uzastopnih pobjeda s bilo kojim partnerom budući da mu je ovo treći uzastopni naslov. Sva tri je osvojio na Istarskoj Rivijeri. Poljičak je na sva tri turnira došao do finala, a jedini poraz mu je zadao baš Mikrut u paru s Alenom Billom.