Milan uvjerljiv za prvu pobjedu sezone

Subotnji večernji termin talijanske Serie A donio nam je nimalo neizvjestan dvoboj Milana i Venezije, koji je već nakon pola sata igre u potpunosti riješen.

Igrala se druga minuta susreta, Theo Hernandez osvojio je loptu na lijevoj strani Milanova napada, produžio do Rafaela Leãa, ovaj mu sjajno petom vratio u for, a francuski lijevi bek iz mrtvog kuta sa same aut linije gura kroz noge gostujućeg vratara Jessea Joronena za 1:0.

Već u 16. minuti Rossoneri dolaze do povećanja vodstva, a glavom je nakon udarca iz kuta pogodio Youssouf Fofana. Sljedeća dva pogotka stigla su iz kaznenih udaraca. Najprije je Christian Pulisic pogodio u 25. minuti, a četiri minute kasnije na 4:0 povisio je Tammy Abraham.

To je bio i konačan rezultat ovog susreta, do čijeg smo kraja vidjeli još nekoliko dobrih prilika domaćih nogometaša, koji su ipak malo pustili nogu s gasa. Bila je ovo prva pobjeda ove sezone za Milan i njihovog novog trenera Paula Fonsece, dok je Venezia i dalje na jednom osvojenom bodu.