Milik hat-trickom razbio Frosinone te izborio polufinale Kupa za Juve

Posljednji susret četvrtfinala talijanskog Kupa u Torinu su odigrali Juventus i Frosinone. Juventus je nastavio svoj niz odličnih rezultata uvjerljivom 4:0 pobjedom.

Utakmica je bila riješena već u prvom poluvremenu. Poljak Arkadiusz Milik realizirao je kazneni udarac u 11. minuti susreta za 1:0. Za 2:0 Milik je zabio u 38. te se s tim rezultatom otišlo na predah.

Poljski napadač kompletirao je svoj hat-trick pogotkom u 48. minuti susreta. Četvrti pogodak zabio je mladi Kenan Yildiz nakon sat vremena igre.

Do kraja susreta ostalo je 4:0 za domaćine. Juventus je ovom pobjedom izborio polufinalni okršaj s Laziom u Rimu. Bianconeri za poraz ne znaju više od tri mjeseca, posljednja momčad koja im je nanijela poraz bila je Sassuolo.