Milojevićev prvi poraz na klupi Zvezde, Bodø/Glimt i Lille do pobjeda

Večeras su, uz utakmicu Dinama i Qarabaga, odigrana još dva dvoboja play-offa Lige prvaka.

Bodø/Glimt je na domaćem terenu slavio protiv Crvene Zvezde rezultatom 2:1. Norvežani su poveli početkom drugog dijela golovima Odina Lurasa Bjørtufta i Isaka Dybvika Määttäe, dok je Ognjen Mimović smanjio zaostatak u 75. minuti. Zanimljivo, ovo je bio prvi poraz u službenim utakmicama Vladana Milojevića na klupi srpskog kluba kojeg je preuzeo u prosincu prošle godine.

Lille je s 2:0 svladao prašku Slaviu, a vrijednu su im pobjedu osigurali Jonathan David u 52. i Edon Zhegrova u 77. minuti. Ovi klubovi posljednji su se puta susreli u grupnoj fazi Europske lige u sezoni 2009./10., a u oba ogleda slavila je francuska momčad. Lille je potvrdio dobru formu na početku sezone nakon što su u prošlom pretkolu izbacili turski Fenerbahce, a prvenstvo otvorili slavljem na gostovanju kod Reimsa