Mitrović do hat-tricka u pobjedi Al-Hilala

U velikom derbiju saudijskog prvenstva, Al-Hilal je na gostovanju kod Al-Ittihada došao do velike 4:3 pobjede. Susret je obilježio Aleksandar Mitrović koji je s tri pogotka m predvodio svoju momčad do pobjede.

Al-Ittihad je bolje krenuo u susret i na poluvrijeme otišao s 3:1. Zabijali su Romarinho, Karim Benzema i Abderrazak Hamdallah, dok je za goste rezultat ublažio Mitrović.

U drugom dijelu uslijedio je veliki preokret Al-Hilala. Rezultat je do 65. minute izjednačio Mitrović. Prvo je u 60. minuti lijepo reagirao u kaznenom prostoru, da bi pet minuta kasnije zabio iz kaznenog prostora.

Gol za veliku pobjedu gostiju postigao je Salem Al-Dawsari nakon asistencije Sergej Milinković-Savića. Ovom pobjedom Al-Hilal je barem privremeno preuzeo vrh ljestvice.