Modrić: ”Bezveze smo srljali nakon što smo poveli”

Hrvatski nogometaši su u drugom kolu Europskog prvenstva remizirali s Albanijom 2:2. Sada za prolaz grupe moraju u posljednjem kolu svladati Italiju. Pred medije je nakon utakmice stao i kapetan Hrvatske Luka Modrić.

Prvo poluvrijeme nismo bili pravi. Opet smo lošije ušli u utakmicu, zabili su nam taj gol i bilo je teško igrati. U drugom dijelu je izbornik napravio neke promjene i to je bilo jako dobro do zadnjih 5-10 minuta, gdje smo se iz ne znam kojeg razloga povukli i dopustili da nam iz nereda stvore par prilika i zabiju gol

Kapetan je podijelio razmišljanja uoči posljednjeg kola s Italijom.

Ovisimo o sutrašnjem rezultatu, ali moramo pobijediti kako god i vidjet ćemo što će biti. Nemamo druge opcije. Vjerujemo da to možemo ako budemo igrali kao u drugom poluvremenu, pa još i bolje, jer sigurno to možemo. Bit će to dosta teška utakmica. Italija je velika ekipa, imaju odličnog trenera i jako su dobro organizirani. Morat ćemo biti još bolji nego danas u drugom dijelu