Newcastle s dva gola stopera svladao Aston Villu

Najkasniju utakmicu večerašnjeg programa Premier lige odigrali su Aston Villa i Newcastle. Gosti su odigrali sjajnu utakmicu i s 3:1 svladali Aston Villu.

Na susretu nije bilo previše uzbuđenja sve do 32. minute. Tada je nakon kornera Kierana Trippiera najviši bio Fabian Schär koji dovodi Newcastle u vodstvo.

Isti igrač udvostručio je vodstvo četiri minute kasnije. Ovoga puta je bio najbrži na odbijancu te nije imao težak posao drugi puta večeras poslati loptu u mrežu.

Treći pogodak Newcastle došao je u 52. minuti. Nakon lopte Jacoba Murphyja. Alex Moreno je nes(p)retno poslao loptu u vlastitu mrežu.

Nadu Aston Villi vratio je Ollie Watkins u 71. minuti. Dvije minute kasnije Englez je zabio i drugi pogodak, ali je poništen zbog zaleđa.

Ostalo je tako 3:1 i Newcastle je skočio na sedmo mjesto tablice. Aston Villa je ostala na četvrtom mjestu s 43 boda.