Nottingham Forest zaustavio pozitivan niz Aston Ville

U sklopu 11. kola engleske Premier lige Nottingham Forest je na City Groundu ugostio Aston Villu i pobijedio rezultatom 2:0.

Momčad Unaia Emerya je tako doživjela prvi ligaški poraz još od 3. rujna kada su u gostima kod Liverpoola bili poraženi rezultatom 3:0. S druge strane igrači Foresta su upisali ligašku pobjedu nakon više od dva mjeseca kada su 2. rujna u gostima kod Chelseaja upisali tri boda pobijedivši s minimalnih 1:0.

Za nova tri boda je najzaslužniji bio sjajan početak najprije u prvom, a zatim u drugom poluvremenu. U vodstvo su došli već u petoj minuti susreta preko dalekometnog udarca Ole Aine na asistenciju Harrya Toffoloa. Mreže su mirovale do kraja prvog poluvremena, a domaći sastav je nakon samo dvije minute igre u drugom poluvremenu povećao vodstvo na 2:0 pogotkom Orela Mangale na još jednu asistenciju Toffoloa što se kasnije pokazalo konačnim rezultatom.