Novim porazom Lyon se prikovao za dno tablice

Lyon je u 20:45 na svom terenu ugostio Clermont. Brojnim problemima koje ove sezone prikazuje ekipa Fabia Grossa ne nazire se kraj.

Domaćini su jako loše ušli u utakmicu i prvi su gol primili već u 10. minuti. Shamar Nicholson bio je neuhvatljiv za protivničku obranu, a na njegov je ubačaj pogodio Muhammed Cham-Saračević. U 35. Clermont je povećao prednost preko fantastičnog dalekometnog udarca Yohana Magnina.

Lyon je uspio smanjiti rezultat autogolom Florenta Ogiera u 52. minuti, ali više od toga nisu mogli. Francuski velikan nakon devet kola stoji posljednji na tablici sa svega tri boda i bez iti jedne pobjede. Vrijedi napomenuti kako je Dejan Lovren odigrao je svih 90 minuta, no bez značajnijeg doprinosa.