Novo Vrijeme uvjerljivo svladalo Pulu

U nedjelju su u Makarskoj posljednju utakmicu 15. kola SuperSport HMNL-a odigrali Novo Vrijeme i Futsal Pula. Gosti su u ovaj susret ušli kao prva momčad prvenstva te su imali priliku s potencijalnom pobjedom dodatno se udaljiti od drugoplasiranog Squarea koji ima jednak broj bodova, ali lošiju gol razliku.

S druge strane, Novo Vrijeme se s pobjedom moglo približiti na samo bod zaostatka te su to i napravili. Jedini pogodak u prvom poluvremenu je postigao David Barbarić, ali Novo Vrijeme je u posljednjih pet minuta susreta postiglo još tri pogotka.

Prvo je u 36. minuti Toni Jelavić zatresao mrežu gostiju za 2:0 da bi minutu kasnije Davi Dos Santos odlično prošao pored obrane Pule i zabio za velikih 3:0. U 38. minuti je Novo Vrijeme postiglo novi pogodak, a ovoga puta je strijelac bio Vitor Hugo. Minutu prije kraja je za Pulu počasni pogodak postigao David Mataja te je konačan rezultat susreta bio 4:1 za Novo Vrijeme.