Odbojkašice Mladosti tijesno poražene u kvalifikacijama za Ligu prvakinja

Odbojkašice zagrebačke Mladosti poražene su u prvom kolu završne faze kvalifikacija za Ligu prvakinja od belgijske momčadi Asterix Avo rezultatom 3:2 (25:19, 21:25, 25:13, 24:26, 15:9).

Bio je to zanimljiv dvoboj gdje na kraju naše predstavnice donekle mogu biti zadovoljne osvojenim bodom pošto su u četvrtom setu uspjele okrenuti zaostatak od 24:21 i utakmicu odvesti u odlučujući peti set.

Vidljiv je napredak zagrebačke momčadi koja je prije svega dva tjedna od istih suparnica izgubila glatko s 3:0 u setovima.

Kod Mladosti danas su najraspoloženije bile Andrea Mihaljević i Aida Mehić s po 15 poena, a sjajno je odigrala i Aurora Popac koja je skupila 6 blokova.

Mladost će sutra odigrati meč protiv domaćina turnira Albe, dok ih već u četvrtak očekuje dvoboj protiv Brna. Pobjednik i drugoplasirana ekipa s ovog turnira osigurat će plasman u grupnu fazu Lige prvakinja.