VIDEO Ødegaard pretrpio tešku ozljedu igrajući za Norvešku

Norveška je pobijedila Austriju 2:1 u drugom kolu Lige B Lige nacija. Norvežani su poveli u devetoj minuti golom Felixa Myhrea, a Austrijanci su izjednačili preko Marcela Sabitzera u 37. minuti. Pobjedu Norveškoj donio je Erling Haaland u 80. minuti utakmice, no glavna vijest je potencijalno teža ozljeda norveškog kapetana Martina Ødegaarda.

On je igru napustio u 67. minuti nakon duela s Christophom Baumgartnerom. Njih su dvojica bila u borbi za loptu, a Ødegaard je nakon kontakta s Austrijancem nezgodno stao na lijevu nogu te uganuo gležanj. Završio je na travnjaku u velikim bolovima i suzama. Cijelu situaciju možete pogledati OVDJE.

Iako težina ozljede trenutno nije poznata, situacija nije izgledala nimalo dobro. Postoji dobra šansa da je Arsenal na dulje vrijeme ostao bez jednog od svojih najvažnijih igrača, a ovaj vikend imaju derbi Sjevernog Londona protiv Tottenhama.