Olmissum remijem protiv Interobala potvrdio prolazak u Elitnu rundu Lige prvaka

U posljednjoj utakmici Glavne runde Lige prvaka u futsalu, Olmissum je odigrao 2:2 protiv Interobala iz češkog Plzeňa. Ovim bodom su stigli do petog boda i tako matematički potvrdili prolazak u Elitnu rundu.

Omišani su uoči susreta znali da je prolazak praktički osiguran pa su nešto slabije ušli u utakmicu. Česi su to iskoristili u 13. minuti kada je za 1:0 zabio Adam Knobloch. Nevolja je postala veća u 25. minuti kada je Kaká udvostručio vodstvo.

Taj drugi pogodak kao da je razljutio Olmissum, koji se brzo vraća u igru. Niti minutu kasnije, David Barbarić smanjuje zaostatak. Konačan rezultat postavio je Bruno Petry Branco golom četiri minute prije kraja.

Neriješeni rezultat je odgovarao obje momčadi pa smo do kraja gledali miran susret. Olmissum je tako treći put u četiri sezone izborio Elitnu rundu Lige prvaka, dok će Interobal za konačnu potvrdu prolaska čekati susret Prištine i Brage gdje se nadaju porazu kosovske momčadi.