Olmissum svladao Novo Vrijeme i poveo u četvrtfinalu

Posljednju utakmicu prvog kruga četvrtfinalnih ogleda u doigravanju za prvaka su u Omišu igrali Olmissum i Novo Vrijeme. Olmissum je neporažen u posljednje dvije godine protiv rivala iz Makarse te su taj niz nastavili.

Olmissum je dominirao posjedom u prvom poluvremenu, ali nije bilo pregršt prilika. Međutim, “Gusari” su došli u vodstvo u 14. minuti kada je Josip Jurlina postigao pogodak za 1-0 što je bio konačan rezultat prvog poluvremena.

Drugo poluvrijeme je bilo siromašnije sve do 29. minute kada je Jakov Hrstić postigao pogodak, a tri minute kasnije se u strijelce upisao i Duje Kustura za 3-0. Minutu kasnije je Vitor Hugo postigao počasni pogodak za goste te je susret završio 3-1 pobjedom Olmissuma.