Olympiacos visokim ukupnim rezultatom izbacio Aston Villu

U uzvratu polufinalnog susreta UEFA Konferencijske lige snage su odmjerili Olympiacos i Aston Villa. Englezi su u gostima morali loviti visoki zaostatak od 4:2.

Villa je krenula dominanto s posjedom, a Grci su do idealne prilike došli već u 10. minuti. Njihov heroj dana bio je Ayoub El Kaabi koji je s prvim pogotkom stvorio potpuni delirij na tribinama.

Gostujući nogometaši djelovali su prilično iscrpljeno i bezidejno te je Olympiacos potpuno zasluženo imao vodstvo. Točku na i su postavili u 81. minuti kada je opet El Kaabi bio strijelac. Vratar mu je asistirao dugom loptom, a Marokanac je hladnokrvno matirao Emiliana Martíneza.

Olympiacos će finale igrati 29. svibnja u Ateni protiv Fiorentine koja je izbacila Club Brugge rezultatom 4:3.