Pašalić asistirao u pobjedi Atalante

Svladavši Genou s 2:0, Atalanta je stigla do pete pobjede u posljednjih sedam susreta u 9. kolu Serie A.

Mreža se prvi puta zatresla u 68. minuti, kada je Gianluca Scamacca ubacio loptu s desne aut linije, a Ademola Lookman ju u padu primio i s poda poslao iza leđa Nicole Lealija. Sudac je međutim odmah pogodak i poništio jer je smatrao da se Lookman u primanju poslužio rukom, ali VAR provjerom ustanovljeno je da nije pa se u posljednjih 20ak minuta ušlo s prednošću Atalante 1:0.

Nisu međutim gosti do kraja susreta uspjeli stvoriti konkretnijih prilika pred vratima Atalante, koja je pak pogotkom Édersona u 96. minuti potvrdila petu ovosezonsku pobjedu. Brazilac je povukao jednu kontru s centra terena, na ulazu u šesnaesterac izmijenio dodavanja s Mariom Pašalićem i plasirao loptu u mrežu za 2:0.

Pašalić je u igru ušao u 79. minuti umjesto strijelca prvog pogotka Lookmana, dok je Milan Badelj proveo cijeli susret na klupi Genoe.