Pašalić promašio jedanaesterac duboko u nadoknadi, Sosa debitirao

Sjajnom susretu između Torina i Atalante imali su prilike svjedočiti gledatelji na torinskom Olimpijskom stadionu te oni pred malim ekranima.

Čak 38 udaraca, od čega 15 u okvir gola te 10 velikih prilika rezime su ovog dvoboja u kojem je Torino slavio s 2:1 pogocima Ivana Ilića i Che Adamsa, unatoč vodstvu Atalante iz 26. minute u koje ih je doveo Matteo Retegui.

Najveću moguću priliku za izjednačenje gosti su imali u 97. minuti, ali je kazneni udarac našeg Marija Pašalića obranio domaći vratar Vanja Milinković-Savić. Drugi hrvatski reprezentativac Borna Sosa debitirao je danas u sastavu Torina, ušavši u igru u 78. minuti.

U drugom današnjem popodnevnom susretu Fiorentina i Venezia odigrali su 0:0, a Josip Brekalo proveo je čitav susret na klupi domaćeg sastava.