Pavić i Mektić poraženi od njemačkog para

Nakon što je Donna Vekić upisala pobjedu, u Parizu su danas igrali hrvatski predstavnici u parovima. Mate Pavić i Nikola Mektić su igrali protiv para iz Njemačke: Dominika Koepfera i Jan-Lennarda Struffa.

Prvi set nije prošao kako smo priželjkivali te su Pavić i Mektić poraženi rezultatom 6:3. U drugom setu su odlično otvorili i poveli 4:1, ali na kraju su zakomplicirali situaciju pa je pobjednik drugog seta određen u tie-breaku. U tie-breaku je hrvatski par odlično odigrao i slavio 7:5.

Nakon toga je na red došao odlučujući tie-break koji se igra do deset poena, a u njemu su slavili Koepfer i Struff rezultatom 10:5. Tako su branitelji zlata iz Tokyja ispali, a idući susret za Nijemce je protiv Nuna Borgesa i Francisca Cabrala iz Portugala.