Perišić i Ivanušec bez učinka u pobjedama Feyenoorda i PSV-a

U devetom kolu prve nizozemske lige su u subotu na teren između ostalih izašli i nogometaši Feyenoorda te PSV-a, koji su gostovali kod Go Ahead Eaglesa te AZ Alkmaara.

Kod obje ekipe su u zapisniku bili hrvatski reprezentativci Luka Ivanušec i Ivan Perišić te su oboje dobili priliku u drugom poluvremenu, no nisu ostvarili konkretan učinak.

Ivanušec je u 25 minuta uputio tek jedan udarac van okvira gola u utakmici u kojoj je njegov Feyenoord slavio s visokih 5:1.

Perišić je pak ušao odmah na početku drugog poluvremena na poziciju lijevog krila te je bio stopostotan sa svojim dodavanjima, no promašio je jednu izglednu priliku uz još upućena dva udarca.

Njegov PSV trenutno ima 27 bodova, čak osam više od Utrechta na drugom mjestu koji ima i dvije utakmice manje, odnosno 11 više od Feyenoorda s utakmicom manje na trećem mjestu.