Pogledajte golčinu Granadosa kojom je Španjolska srušila Hrvatsku

Vaterpolisti Španjolske su večeras na bazenima Mladosti svladali Hrvatsku s 11:10 u finalu Europskog prvenstva nakon što su ostavili “Barakude” bez pogotka u posljednjoj četvrtini. Iako su izabranici Ivice Tucka vodili s 10:8 nakon 24 minute igre, Španjolska se na kraju “osvetila” Hrvatskoj za poraz u prvom kolu grupne faze.

Pogodak odluke je postigao Alvaro Granados 48 sekundi prije kraja utakmice, a sam hrvatski izbornik je zaključio kako se takav pogodak zabija valjda jednom u karijeri. Njega možete pogledati odmah ispod:

Ovom pobjedom je Španjolska došla do prve titule europskog prvaka čime je izborila i olimpijsku vizu za Pariz ovog ljeta. S druge strane, ovo je Hrvatskoj treće srebro u petom finalu.