Pogledajte kako je Ante Budimir doveo Osasunu u vodstvo protiv neporažene Barcelone

Nogometaši Osasune i Barcelone večeras zaključuju subotnji program osmog kola španjolske La Lige. Na Estadio El Sadaru u Pamploni, domaći nogometaši vode s 1:0 poslije 25 minuta igre, a za to je zaslužan Ante Budimir.

Hrvatski reprezentativac je Osasunu doveo u prednost u 18. minuti utakmice kada je glavom matirao Iñakija Peñu na asistenciju Bryana Zaragoze. Bio je to njegov drugi pogodak ove sezone nakon što je u šestom kolu zabio vodeći pogodak u pobjedi od 2:1 protiv Las Palmasa.

Ante se večerašnjim golom izjednačio na drugom mjestu ljestvice najboljih strijelaca Osasune u La Ligi s Poljakom Janom Urbanom. Obojica imaju po 45 zgoditaka, a ispred njih je samo Sabino s njih 57.