Pogledajte novi gol Ante Budimira kojim je postao tek četvrti Hrvat s 50 golova u La Ligi

Nogometaši Seville i Osasune su večeras na Sanchez Pizjuanu remizirali rezultatom 1:1 u okviru 22. kola La Lige. Time je nastavljen niz Andalužana od pet prvenstvenih utakmica bez pobjede, dok je Osasuna izgubila tek jednom u posljednjih sedam utakmica.

Sevilla je povela u 24. minuti preko Isaaca Romera, dok je konačnih 1:1 postavio Ante Budimir koji je još jednom bio na pravom mjestu u pravo vrijeme te je iz blizine u gol preusmjerio pokušaj Davida Garcije. Bio je to njegov jubilarni 10. pogodak ove sezone i trenutno je na diobi šestog mjesta ljestvice najboljih strijelaca španjolskog prvenstva.

Budimir je tim pogotkom stigao do brojke od 50 pogodaka u La ligi čime je postao tek četvrti Hrvat u povijesti s tim dostignućem. Više od njega su zabili samo Davor Šuker (114), Ivan Rakitić (61) te Alen Peternac (55). Njegov gol možete pogledati na oznaci od 3:12 minuta u sljedećoj poveznici.