Pogledajte pogodak kojim je Budimir postao prvi strijelac La Lige

U tijeku je utakmica 30. kola španjolske La Lige i Almería na svom terenu dočekuje Osasunu. Posljednja Almería ove sezone igra jako loše, a Osasuna je samo produljila njihovu agoniju.

José Manuel Arnaiz zabio je u drugoj minuti za minimalnu prednost, a naš Ante Budimir pogodio je u sedam minuta poslije za 0:2.

Tim se pogotkom Budimir popeo na prvo mjesto strijelaca španjolskog prvenstva. Vodeću poziciju dijeli s Judeom Bellinghamom – obojica imaju po 16 golova. Ovoga je puta iskoristio amatersku grešku obrane domaćina, a taj trenutak možete pogledati OVDJE.

Nadamo se da će Budimir svoj konto do kraja utakmice podebljati te da se Bellingham neće odvojiti nakon sutrašnje utakmice s Athletic Bilbaom.