Pogledajte sjajan gol bivšeg Hajdukovca u borbi za ostanak

Hrvatski napadači ove sezone zaista haraju drugim rangom njemačkog nogometa, a među deset najboljih strijelaca nalaze se njih dvojica. Igor Matanović iz Karlsruhea je na 12 golova, dok je bivši Hajdukov igrač Ivan Prtajin sada stigao do brojke od 11 pogodaka.

Prtajin trenutno nastupa za Wehen Wiesbaden koji je danas na gostujućem terenu u sklopu 30. kola 2. Bundeslige remizirao 1:1 s Kaiserslauternom. Domaći sastav vodio je od 30. minute nakon gola Filipa Kaloča, a važan bod u borbi za ostanak donio je Prtajin sjajnim golom u 74. minuti.

Primio je loptu na oko 25 metara od gola i precizno pogodio donji desni kut vratara Juliana Krahla. Wehen se sada nalazi bod iznad zone ispadanja, a do kraja je još ostalo za odigrati četiri kola.