Pogledajte veliku pogrešku stopera Liverpoola koju je u gol pretvorio Bruno Fernandes

Nogometaši Manchester Uniteda su danas u okviru 32. kola Premier lige ugostili Liverpool u dvoboju dva najuspješnija engleska nogometna kluba. Poslije 60 minuta igre je rezultat na semaforu 1:1.

“Redsi” su poveli u 23. minuti golom Luisa Diaza nakon kornera i prebačaja Darwina Nuneza glavom s bliže vratnice na suprotnu. Koliko su gosti dominirali prvim dijelom dovoljno govori osnovni statistički podatak o broju udaraca koji je uvelike bio na njihovoj strani (15-0).

Ipak, “Crveni vragovi” su izjednačili svojim prvim udarcem na utakmici, a do tog udarca su došli poslije velike pogreške stopera Liverpoola. Jarell Quansah je odlučio uputiti jedno horizontalno dodavanje ka Virgilu van Dijku koje je presjekao Bruno Fernandes i nakon toga odmjerenim udarcem s velike udaljenosti je matirao istrčalog Caoimhina Kellehera za izjednačenje na 1:1.

Pogrešku stopera Liverpoola i gol veznjaka Manchester United pogledajte OVDJE.